lux pakett: floating & massaaž kahele
hind: 150€

Privaatsus, personaalsus & lõõgastus- teie päralt on meie ruumid ja teenindaja!

Meie eesmärk on kinkida teile aeg iseendale & unustada mõneks ajaks väline maailm.

Seni, kuni üks teist floatib, naudib teine samal ajal lõõgastavat massaaži; seejärel vahetate kohad ning kogete seansi teist osa. Nii floating kui massaaž kestavad kumbki 1h, kokku võiks arvestada ca 2.5 tunniga, sest lisandub aeg sissejuhatusele, pesemiskordadele ning riietumisele ja “toibumisele”.

FLOATING

“Floating” tähendab maakeeli hõljumist. Just seda hakkab Sinu keha tegema, kui oled end sisse seadnud floatingu kabiinis, kus on Sinu kehatemperatuuriga samal tasemel õhk ja magneesiumsooladega rikastatud vesi. Soolane vesi aitab Sinu keha hoida kerge vaevaga pinnal, nii et mõne aja pärast tunnedki end hõljumas, kaotades arusaama, kust lõppeb Sinu keha ja algab vesi.

Floatimise eesmärk on Sind sügavuti lõõgastada ning viia teeta ajulainetesse. Meie kehad on imeliselt targad süsteemid, mis oskavad end ise tervendada ja regenereerida. Pimeduse, vaikuse ja hõljumise koostöö tulemusena hakkab ära kaduma gravitatsiooni tunnetus ning läbi selle on on võimalik saavutada meditatiivne olek, kus Sinu keha ja meel lülitavad end välja.

Vees sisalduv magneesium mõjutab närvisüsteemi, aktiveerides rohkem kui 300 ensüümi ja osaledes mitmetes bioloogilistes protsessides. Läbi naha organismi imendudes leevendab see valusid, turseid ja lihaskrampe, lõdvestab lihaseid ning mõjub hästi liigestele.
Teisalt aitab nö kaaluta olek kehal lõdvestuda, sest ei ole mingeid valupunkte, keha ei ole millegi vastu surutud ja saab täiesti lõdvalt olla.

LÕÕGASTAV MASSAAŽ

…on kombineeritud erinevatest troopilistest maadet pärit massaažide tõhusaimate lõdvestustehnikatega (Hawaii Lomi-lomi, Tai jalamassaaž, India peamassaaž). Massaaži eesmärk on voolujoonelise tehnikaga masseeritav süvalõdvestada, pakkudes niiviisi kosutust väsinud kehale kui ka võimalust lülitada välja enda mõttetöö. Sellegipoolest on tegemist korraliku kogukeha massaažiga, mis sisaldab endas ka lihaste süvatöötlust- seda lihtsalt „pehmemal“ kujul. Hooliva puudutuse kunsti mõjul avalduvad kehas õnnehormoonid (serotoniin), mis maandavad stressi ja tõstavad tuju.
*
*
*
Kui te ei tea, kes peaks kumma seansiga alustama, siis soovitame naisterahvastel esmalt massaaži kogeda- peamassaaž on kuivade juustega nauditavam!
*
NB. Lux pakett on saadaval E – R ning hiliseim algusaeg on kell 18.00.

SINU EEST HOOLITSEvad
fptbty
Helene Indigo
Floatingu spetsialist/ massöör-terapeut
IMG_7890 copy
Piret
Massöör / floatingu spetsialist
KÜLASTAJAD RÄÄGIVAD:
Wow!!! Milline elamus ja kogemus!
Floating ja massaaž – võrratu kombo
Emotsioonid on lihtsalt üli võimsad!
Kui sa tahad välja lülitada ennast argipäeva elust, muredest ja mõtetest, tahaksid lihtsalt olla omaette, lõõgastada oma keha ja meel- siis mine floatima ja lase endale teha üli mõnus massaaž kehale.
Suured suured suured tänud teile sellise kogemuse eest!!!
Soojalt soovitan kõigile!

– Riina & Martin

BRONEERI AEG (lux pakett saadaval E-r, hiliseim algusaeg 18.00) : 
Laadimine.