floating-massaaž-komboseanss
Floating & massaaž komboSEANSS
hind al. 70€

ÜLIM LÕÕGASTUS/ MINI SPA-PUHKUS

Floating & massaaž komboseanss koosneb ajast hõljumiskabiinis ja massaažilaual. Meie soovitame alustada floatingust ning seejärel kogeda massaaži- kui magneesium on jõudnud kehasse imenduda on ka massaaž seeläbi tõhusam ning teisalt on õli nahale mõnusalt niisutav peale soolavannis hõljumist.

FLOATING

“Floating” tähendab maakeeli hõljumist. Just seda hakkab Sinu keha tegema, kui oled end sisse seadnud floatingu kabiinis, kus on Sinu kehatemperatuuriga samal tasemel õhk ja magneesiumsooladega rikastatud vesi. Soolane vesi aitab Sinu keha hoida kerge vaevaga pinnal, nii et mõne aja pärast tunnedki end hõljumas, kaotades arusaama, kust lõppeb Sinu keha ja algab vesi.

Floatimise eesmärk on Sind sügavuti lõõgastada ning viia teeta ajulainetesse. Meie kehad on imeliselt targad süsteemid, mis oskavad end ise tervendada ja regenereerida. Pimeduse, vaikuse ja hõljumise koostöö tulemusena hakkab ära kaduma gravitatsiooni tunnetus ning läbi selle on on võimalik saavutada meditatiivne olek, kus Sinu keha ja meel lülitavad end välja.

Vees sisalduv magneesium mõjutab närvisüsteemi, aktiveerides rohkem kui 300 ensüümi ja osaledes mitmetes bioloogilistes protsessides. Läbi naha organismi imendudes leevendab see valusid, turseid ja lihaskrampe, lõdvestab lihaseid ning mõjub hästi liigestele.
Teisalt aitab nö kaaluta olek kehal lõdvestuda, sest ei ole mingeid valupunkte, keha ei ole millegi vastu surutud ja saab täiesti lõdvalt olla.

LÕÕGASTAV MASSAAŽ

…on kombineeritud erinevatest troopilistest maadet pärit massaažide tõhusaimate lõdvestustehnikatega (Hawaii Lomi-lomi, Tai jalamassaaž, India peamassaaž). Massaaži eesmärk on voolujoonelise tehnikaga masseeritav süvalõdvestada, pakkudes niiviisi kosutust väsinud kehale kui ka võimalust lülitada välja enda mõttetöö. Sellegipoolest on tegemist korraliku kogukeha massaažiga, mis sisaldab endas ka lihaste süvatöötlust- seda lihtsalt „pehmemal“ kujul. Hooliva puudutuse kunsti mõjul avalduvad kehas õnnehormoonid (serotoniin), mis maandavad stressi ja tõstavad tuju.

NB. Komboseansid on saadaval E – R, hiliseim algusaeg lühemal seansil 18.00 ja pikemal seansil 17.00.

Floatingu seansi kestused & hinnad:

  • 0.5h floating  & 1h massaaž  (ca 2h) 70€
  • 1h floating & 1h massaaž (ca 2.5h) 85€
  • 1h floating & 1.5h massaaž (ca 3h) 100€
  • 1,5h floating & 1,5h massaaž (ca 3,5h) 115€
sinu eest hoolitsevad
fptbty
Helene Indigo
Floatingu spetsialist/ massöör-terapeut
IMG_7890 copy
Piret
Massöör / floatingu spetsialist
külastajad räägivad:
Väga mõnus ja turgutav kogemus! Kogu kombo väga 5+ ja tulen varsti jälle!!!🌺 jõudu suurepärasele haldjale🤗

-Kaiu

BRONEERI AEG (Komboseansid on saadaval E – R, hiliseim algusaeg lühemal seansil 18.00 ja pikemal seansil 17.00)

Laadimine.