Floating Tartu

Meie lugu

TŠAU!

Meie oleme Helene & Kalev, Floating Tartu asutajad 🙂

 

Külastajad uurivad tihtipeale, kuidas tuli idee hakata Tartus floatingut pakkuma ja me räägime teile hea meelega oma loo:

 

Au idee väljakäimise eest kuulub Kalevile, kes viskas mõtte ühise floatingu- ja massaažikeskuse loomise kohta poolnaljaga õhku. See oli äge idee, aga kumbki meist seda tõsiselt ei võtnud. Asi jäi sinnapaika, kuigi ikka samas hinge kriipima.
Kuni…miski motiveeris meid järgmisi samme astuma 🙂

Ise veel segaduses olles, kas ikka tõesti seda teha, registreerisime domeeni ja lõime Facebooki lehe. Aga peale seda kui olime kogu oma FB sõbralisti liikmed fännideks kutsunud, mõtlesime, et enam tagasiteed ei ole ja peame ära tegema!

Kuna Universum toetab südames loodud asjade sündi, ilmutas sobiv ruum meile end koheselt- kes meie juures käinud, teab, et see ruum on meie tegevusele täiuslik!
Ega ennem ei jõudnudki kogu see ettevõtmine päriselt kohale kui Rootsist floatingu kabiini koju ära tõime- ja ideest oli saanud reaalsus.

Ja muu on juba ajalugu, nagu öeldakse!

MEIE missioon

Meie missioon on muuta maailma.
Muuta kohaks, kus on rohkem rahulolu ja õnnelikke inimesi.
See saab juhtuda kui aina rohkem meist mõistab, et tervikliku tasakaalu saavutamiseks on oluline võtta
AEGA ISEENDALE.

Meie ümber on nii palju kaootilisust ja stressi. Me oleme unustanud oma kohustuste keskel iseenda, pannes endast ettepoole töö, kodu, pere jne.

Tühjast karikast pole aga kellelegi midagi pakkuda!
Seetõttu tuleb ennast teha prioriteediks, kinkida enda kehale ja hingele puhkust.

MEIE visioon

 

Me soovime olla teile nr 1 lõõgastuspaigaks. Kohaks, kuhu tulles saate tunda end oodatuna ja turvaliselt, kus saab mured jätta ukse taha ja põgeneda mõneks ajaks teise dimensiooni.

AITÄH, ET OLETE MEIEGA!